Notice: Constant YUILOADER already defined in /home/borsch/public_html/set-doc-root.php on line 531
Фестиваль борщу - Фестиваль борщу - Про фестиваль

Фестиваль борщу

Запросити нас в гості

Останні рецепти

Борщ по-луганськи (без буряків)

У велику каструлю закладається м'ясо, як закипить знімається піна, присолюється, дається з 

Зелений борщ з черемшею

Сьогодні відкриваємо сезон весняно-літніх борщів і приготуємо один з найулюбленіших в українських 

Опис фестивалю

Фестиваль Борщу - це сучасний, яскравий, інтерактивний кулінарний проект!

Це відкритий конкурс-дегустація як для «любителів» так і для професіоналів кулінарного мистецтва, який існує та підтримується виключно за рахунок приватних коштів та ініціатив.

На сьогодні він мандрує по регіонах України у вигляді презентаційних турів, під час яких відбувається збір місцевих (регіональних та авторських) рецептів борщу, розважальна програма (різноманітні змагання, конкурси, забави та інші розваги) для місцевих жителів та гостей Фестивалю, змагання з приготування обраних рецептів Борщу та неодмінно безкоштовна дегустація.

Якщо наш Фестиваль Борщу ще не відбувався у вашому районі, місті, країні - ми із задоволенням розглянемо можливості для приїзду! Не важливо яка пора року - ми маємо чудовий досвід організації шоу зимою та літом.

Фестиваль передбачає максимальне залучення відомих особистостей, талантів і поціновувачів української культури й споживання Борщу як з України, так і з-за її меж. Фестиваль планується як щорічне масове всеукраїнське, а згодом і міжнародне свято. За матеріалами "борщевої справи" планується видати книгу, а також масу інших матеріалів, а може й відзняти художньо-документальний фільм.

Ну, коли ж в Україні день Борщу стане національним святом?

 

Наголошуємо, що авторські та інтелектуальні права на торгову марку «Фестиваль борщу», літературний  твір «Всеукраїнський «Фестиваль борщу» (ідея, сценарій) та твір образотворчого мистецтва «Фестиваль борщу» (логотип) застережені. Чинним законодавством України передбачена відповідальність за порушення права інтелектуальної власності та авторських прав.

 

manInner.gif

Мета фестивалю

Надати можливість не тільки скуштувати борщ і основні його різновиди, дізнатися який рецепт Вам смакує найбільше, а й отримати заряд позитивних емоцій, куштуючи унікальну автентичну страву, відчуваючи буття і сучасність в традиції, ставлення до основи національної кухні - Борщу, страви, що символізує смак, здоров’я, добробут, домашній затишок, родину, справжні українські традиції.

Місія фестивалю

  • Популяризація української кухні і національних традицій серед найширших верств населення як в країні, так і в міжнародному співтоваристві.
  • Впровадження нових сучасних форм проведення дозвілля на основі національних українських традицій і звичаїв.
  • Збереження і вдосконалення давньої традиції українського народу і основи національної гордості українців в кулінарії – страви БОРЩ!
  • Поширення корисної інформації про культуру приготування і споживання всіх різновидів борщу.
  • Пропаганда розвитку української культури, сімейних цінностей, як основи особистісного виховання кожного Українця.
  • Активізація внутрішнього туризму і приваблення туристичних потоків в Україну.